
ELNEC
OHJELMOINTILAITE: MONITOIMI - LPT,USB - 361X234X56MM
60-0053
Tuotekoodi: BEEHIVE204
8153,82 €(Sis.alv)
6497,06 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Toimintajännite | 4,5...5,5V |
| Muisti | 8kb EEPROM |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Muistin järjestäminen | 1Mx8/512kx16bit |
| Kellotaajuus | 3MHz |
| Kotelo | DFN8 |
| Muistin laji | EEPROM |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |
| Liitäntä | Microwire |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Saantiaika | 2ms |








