
ROTH ELEKTRONIK GMBH
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 9,4MM
RE1520-LF
Tuotekoodi: RE1520-LF
188,31 €(Sis.alv)
150,04 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |
| Muistin laji | EEPROM |
| Muisti | 2kb EEPROM |
| Liitäntä | I2C |
| Muistin järjestäminen | 256x8bit |
| Toimintajännite | 1,7...5,5V |
| Kellotaajuus | 400kHz |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | MSOP8 |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Saantiaika | 5ms |
| Pakkaus | tuubi |











