
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Liitännän tyyppi | rinnakkais- |
| Pakkaus | tuubi |
| Liitäntä | UNI/O |
| Saantiaika | 5ms |
| Toimintajännite | 2,5...5,5V |
| Muisti | 1kb EEPROM |
| Kellotaajuus | 100kHz |
| maksimi-jaksojen määrä | 1M |
| Muistin järjestäminen | 128x8bit |
| Kotelo | DIP8 |
| Muistin laji | EEPROM |
| Mikropiirin tyyppi | EEPROM muisti |
























