
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 9,84MM - L: 12,38MM
RE915
Tuotekoodi: RE915
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 29 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | portin ohjain |
| Kotelo | SOT363 |
| Lähtövirta | -2...2A |
| Kanavien luku | 1 |
| Virtalähteen jännite | 40V DC |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -55...150°C |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Lähtö laji | ei-kääntävät |
