
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 10,16MM - L: 17,78MM
RE910
Tuotekoodi: RE910
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 39 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | portin ohjain |
| Kotelo | SOT23-6 |
| Lähtövirta | -2.2...4.2A |
| Kanavien luku | 1 |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -55...150°C |
| Pulssin nousuaika | 7.3ns |
| Pulssin laksuaika | 11ns |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Lähtö laji | ei-kääntävät |
