
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | INFINEON TECHNOLOGIES |
| Teho | 1W |
| Lähtövirta | -260...180mA |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Jänniteluokka | 600V |
| Kytkentäaika | 0,12µs |
| Kotelo | DIP8 |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | front end oscillator |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | integrated bootstrap functionality |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | kuollut aika |
| Mikropiirin laji | high-/low-side |
| Mikropiirin laji | portin ohjain |
| Pakkaus | tuubi |
| Sammutusaika | 50ns |
| Topologia | MOSFET puolisilta |
| Kanavien luku | 2 |
| Virtalähteen jännite | 10,1...16,8V DC |















