
3M
LÄMPÖÄ JOHTAVA ALUSLEVY: AKRYYLI-TO220 - L: 20MM - W: 15MM - 0,6W/MK
8810
Tuotekoodi: 881020X15
2,11 €(Sis.alv)
1,69 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | IXYS |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | low-side |
| Mikropiirin laji | portin ohjain |
| Kotelo | TO220-5 |
| Lähtövirta | -14...14A |
| Kanavien luku | 1 |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Pakkaus | tuubi |
| Virtalähteen jännite | 4,5...35V |
| Lähtö laji | ei-kääntävät |
| Kytkentäaika | 140ns |
| Sammutusaika | 130ns |



























































