
ROTH ELEKTRONIK GMBH
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 9,4MM
RE1520-LF
Tuotekoodi: RE1520-LF
188,31 €(Sis.alv)
150,04 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | IXYS |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | low-side |
| Mikropiirin laji | MOSFET-hilaohjain |
| Kotelo | MSOP8 |
| Lähtövirta | -5...5A |
| Kanavien luku | 2 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Pakkaus | tuubi |
| Virtalähteen jännite | 5...20V |
| Lähtö laji | ei-kääntävät |


