
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 10,16MM - L: 17,78MM
RE910
Tuotekoodi: RE910
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 39 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | STARCHIPS TECHNOLOGY |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | LED ohjain |
| Kotelo | SOT23-6 |
| Lähtövirta | 10...45mA |
| Kanavien luku | 3 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Pulssin nousuaika | 200ns |
| Pulssin laksuaika | 200ns |
| Toimintajännite | 5...15V |
