
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STARCHIPS TECHNOLOGY |
| Kotelo | SOP8 |
| Asennus | SMD |
| Toimintajännite | 5...33V DC |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | LED ohjain |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Pulssin laksuaika | 20ns |
| Pulssin nousuaika | 20ns |
| Lähtövirta | 1,5A |
| Kanavien luku | 1 |
