
STMicroelectronics
KEHITYSALUSTA - EVALUOINTI-KOMP: L7981D,STP16CPC26 - DIODIEN LM: 32
STEVAL-ILL062V1
Tuotekoodi: STEVAL-ILL062V1
115,55 €(Sis.alv)
92,07 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kotelo | QSOP24 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Taajuus | 30MHz |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | LED ohjain |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | siirtorekisteri |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Lähtövirta | 5...90mA |
| Lähtöjännite | 1,3...20V |
| Tulojännite | 3...5,5V |
| Kanavien luku | 16 |
