
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEXAS INSTRUMENTS |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | high-/low-side |
| Mikropiirin laji | portin ohjain |
| Virtalähteen jännite | 15...30V DC |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SO16-W |
| Toimintalämpötila | -40...125°C |
| Kanavien luku | 2 |
| Eristyksen jännite | 5,7kV |
| Tulojännite | 3...5,5V |
| Suojaus | alijännite UVP |
| Topologia | IGBT puolisilta |
| Topologia | MOSFET puolisilta |
| Pakkaus | tuubi |
| Lähtövirta | -5...2,5A |
| Pulssin nousuaika | 35ns |
| Pulssin laksuaika | 37ns |
| Integroitujen piirien ominaisuudet | galvaaninen erotus |
