
FISCHER ELEKTRONIK
JÄÄHDYTYSLEVY - PURISTETTU - L: 13MM - W: 15MM - H: 10MM - 24K/W - KUPARI
FK 251 10 LF PAK
Tuotekoodi: FK25110LFPAK
1,92 €(Sis.alv)
1,53 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Lähtövirta | -6...2.5A |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Jänniteluokka | 180V |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kotelo | SO8 |
| Mikropiirin laji | high-/low-side |
| Mikropiirin laji | MOSFET-hilaohjain |
| Kanavien luku | 1 |
| Asennus | SMD |
| Virtalähteen jännite | 5...15V DC |






















