
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ROHM SEMICONDUCTOR |
| Kotelo | SOP8 |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lähtövirta | 1A |
| Virtalähteen jännite | 3...5,5V DC |
| Kanavien luku | 2 |
| Taajuus | 20...100kHz |
| Mikropiirin laji | harjamoottorin ohjain |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Topologia | H silta |
