
SOLDER PEAK
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 100MM
MS-DIP/SMD3
Tuotekoodi: MS-DIPSMD3
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 14 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Pakkaus | tuubi |
| Asennus | THT |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Lähtövirta | 0,5A |
| Lähtöjännite | 5...50V |
| Kanavien luku | 8 |
| Tulojännite | 30V |
| Kotelo | DIP18 |
| Mikropiirin laji | darlington |
| Mikropiirin laji | transistorimatriisi |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Sovellus | induktiivisia kuormituksia varten |










