- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
FERRIITTIHELMI - SMD - 5A - 1812 - R:OHM - -55÷125°C - ±25% - Z: 31OHM
CBF12YTUH310

Valmistaja Viking Ferriitin tyyppi helmi Asennus SMD Toimintavirta 5A Kotelo - tuuma 1812 Kotelo - mm 4520 Resistanssi 20mohm Toimintalämpötila -55...125°C Toleranssi ±25% Impedanssi 31ohm... Lue lisää
347,77 €(Sis.alv)
277,10 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CBF12YTUH310
- Paino: 0.1 g
- Impedanssi: 31Ohm
- Resistanssi: 20mohm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Toleranssi: ±25%
- Valmistaja: Viking
- Toimintavirta: 5A
- Testaustaajuus: 100MHz
- Kotelo - mm: 4520
- Kotelo - tuuma: 1812
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
FERRIITTIHELMI - SMD - 5A - 1812 - R:OHM - -55÷125°C - ±25% - Z: 31OHM CBF12YTUH310
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Viking |
| Ferriitin tyyppi | helmi |
| Asennus | SMD |
| Toimintavirta | 5A |
| Kotelo - tuuma | 1812 |
| Kotelo - mm | 4520 |
| Resistanssi | 20mohm |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Toleranssi | ±25% |
| Impedanssi | 31ohm |
| Testaustaajuus | 100MHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista