- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
FERRIITTIHELMI - IMP.@ 100MHZ: 470OHM - SMD - 2,5A - 0805 - R:OHM - BLM
BLM21SP471BH1D



Valmistaja MURATA Ferriitin tyyppi helmi Impedanssi jos 100MHz 470ohm Asennus SMD Toimintavirta 2,5A Kotelo - tuuma 0805 Kotelo - mm 2012 Resistanssi 50mohm Tuotantosarja BLM Rullan maksimihalkaisija... Lue lisää
0,99 €(Sis.alv)
0,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BLM21SP471BH1D
- Resistanssi: 50mohm
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: MURATA
- Tuotantosarja: BLM
- Toimintavirta: 2,5A
- Kotelo - mm: 2012
- Kotelo - tuuma: 0805
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
FERRIITTIHELMI - IMP.@ 100MHZ: 470OHM - SMD - 2,5A - 0805 - R:OHM - BLM BLM21SP471BH1D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MURATA |
| Ferriitin tyyppi | helmi |
| Impedanssi jos 100MHz | 470ohm |
| Asennus | SMD |
| Toimintavirta | 2,5A |
| Kotelo - tuuma | 0805 |
| Kotelo - mm | 2012 |
| Resistanssi | 50mohm |
| Tuotantosarja | BLM |
| Rullan maksimihalkaisija | 180mm |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista