
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MURATA |
| Ferriitin tyyppi | helmi |
| Impedanssi jos 100MHz | 10ohm |
| Asennus | SMD |
| Toimintavirta | 0,5A |
| Kotelo - tuuma | 0603 |
| Kotelo - mm | 1608 |
| Tuotantosarja | BLM |
| Rullan maksimihalkaisija | 180mm |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |













