- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEMET Toimintalämpötila -40...85°C Asennus SNAP-IN Kapasitanssi 8,2mF Vuotovirta 3099,6µA Halkaisija 35mm Korkeus 35mm Rungon koko Ø35x35mm Toimintavirta 5,79A Liittymien määrä 4... Lue lisää
17866,64 €(Sis.alv)
14236,36 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALF70C822DC063
- Paino: 48.4 g
- Halkaisija: 35mm
- Kapasitanssi: 8,2mF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 35mm
- Asennus: SNAP-IN
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 63V DC
- Tuotantosarja: ALF70
- Max. toimintavirta: 5.79A
- Liittymien määrä: 4
- Vuotovirta: 3099,6µA
- Toimintavirta: 5,79A
- Elämänkaari: 15000h
- Rungon koot: Ø35x35mm
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - SNAP-IN - 8200UF ALF70C822DC063
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Asennus | SNAP-IN |
| Kapasitanssi | 8,2mF |
| Vuotovirta | 3099,6µA |
| Halkaisija | 35mm |
| Korkeus | 35mm |
| Rungon koko | Ø35x35mm |
| Toimintavirta | 5,79A |
| Liittymien määrä | 4 |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 63V DC |
| Elämänkaari | 15000h |
| Tuotantosarja | ALF70 |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista