- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEMET Toimintalämpötila -40...105°C Asennus SNAP-IN Kapasitanssi 510µF Vuotovirta 612µA Halkaisija 35mm Korkeus 50mm Rungon koko Ø35x50mm Toimintavirta 2,74A Liittymien määrä 4... Lue lisää
2142,63 €(Sis.alv)
1707,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALF80C511DF400
- Paino: 80 g
- Halkaisija: 35mm
- Kapasitanssi: 510µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 50mm
- Asennus: SNAP-IN
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 400V DC
- Tuotantosarja: ALF80
- Max. toimintavirta: 2.74A
- Liittymien määrä: 4
- Vuotovirta: 612µA
- Toimintavirta: 2,74A
- Elämänkaari: 8000h
- Rungon koot: Ø35x50mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - SNAP-IN - 510UF ALF80C511DF400
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Asennus | SNAP-IN |
| Kapasitanssi | 510µF |
| Vuotovirta | 612µA |
| Halkaisija | 35mm |
| Korkeus | 50mm |
| Rungon koko | Ø35x50mm |
| Toimintavirta | 2,74A |
| Liittymien määrä | 4 |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Elämänkaari | 8000h |
| Tuotantosarja | ALF80 |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista