- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEMET Asennus SNAP-IN Toimintalämpötila -40...85°C Kapasitanssi 300µF Halkaisija 30mm Rungon koko Ø30x35mm Korkeus 35mm ESR resistanssi 504,2mohm Toimintavirta 1,71A Liittymien... Lue lisää
16023,84 €(Sis.alv)
12768,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALA7DA301CC450
- Paino: 42.3 g
- Halkaisija: 30mm
- Kapasitanssi: 300µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 35mm
- Asennus: SNAP-IN
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: KEMET
- Toimintajännite: 450V DC
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Max. toimintavirta: 1.71A
- Liittymien määrä: 2
- Toimintavirta: 1,71A
- Elämänkaari: 13000h
- ESR resistanssi: 504,2mOhm
- Rungon koot: Ø30x35mm
- Pakkauskoko: 1120 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - SNAP-IN - 300UF ALA7DA301CC450
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KEMET |
| Asennus | SNAP-IN |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Kapasitanssi | 300µF |
| Halkaisija | 30mm |
| Rungon koko | Ø30x35mm |
| Korkeus | 35mm |
| ESR resistanssi | 504,2mohm |
| Toimintavirta | 1,71A |
| Liittymien määrä | 2 |
| Toimintajännite | 450V DC |
| Toleranssi | ±20% |
| Elämänkaari | 13000h |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista