
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | KYOCERA AVX |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Asennus | SMD |
| Kapasitanssi | 330µF |
| Toimintajännite | 25V DC |
| Rungon koko | Ø10x10,5mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Tuotantosarja | AEH |
| Toimintavirta | 296mA |
| Korkeus | 10,5mm |
| Rullan maksimihalkaisija | 380mm |
| Halkaisija | 10mm |
| Elämänkaari | 2000h |













