
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | VB |
| Kapasitanssi | 10µF |
| ESR resistanssi | 1,35mohm |
| Halkaisija | 4mm |
| Rungon koko | Ø4x5,4mm |
| Korkeus | 5,4mm |
| Toimintavirta | 90mA |
| Toimintajännite | 16V DC |
| Toleranssi | ±20% |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |













