
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHANGZHOU HUAWEI ELECTRONIC |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | VB |
| Kapasitanssi | 100µF |
| ESR resistanssi | 340mohm |
| Halkaisija | 6,3mm |
| Rungon koko | Ø6,3x7,7mm |
| Korkeus | 7,7mm |
| Toimintavirta | 0,28A |
| Toimintajännite | 25V DC |
| Toleranssi | ±20% |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |













