- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Elektrolyyttikondensaattorit - pysty
- Elektrolyyttikondensaattorit - SMD
- Elektrolyyttikondensaattorit - vaaka
- Elektrolyyttikondensaattorit snap-in
- Häiriönpoistokondensaattorit X2
- Keraamiset kondensaattorit
- Keraamiset monikerroskondensaattorit
- Kondensaattorisarjat
- Kondensaattoriverkot
- MLCC SMD kondensaattorit
- MLCC THT kondensaattorit
- Moottorikondensaattorit
- Muovikondensaattorit
- Muut SMD-kondensaattorit
- Ruuvi- ja muut kondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-hybridikondensaattorit
- SMD-polymeerikondensaattorit
- Superkondensaattorit
- Tantaalikondensaattorit
- THT-hybridikondensaattorit
- THT-polymeerikondensaattorit
- Trimmerikondensaattorit
- Valaisinkondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja YAGEO Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kondensaattorin laji low ESR Asennus THT Kapasitanssi 330µF Toimintajännite 400V DC Rungon koko 30x50mm Rasteri 10mm Toleranssi... Lue lisää
196,67 €(Sis.alv)
156,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: A551DH331M400F-YAG
- Paino: 0.13 kg
- Kapasitanssi: 330µF
- Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
- Korkeus: 50mm
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Kondensaattorin laji: low ESR
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Toleranssi: ±20%
- Valmistaja: YAGEO
- Toimintajännite: 400V DC
- Toimintavirta: 1,5A
- Elämänkaari: 4600h
- Rungon koot: 30x50mm
- Pakkauskoko: 8 kpl
- Tilattavissa 5 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | YAGEO |
| Kondensaattorin tyyppi | elektrolyyttikondensaattori |
| Kondensaattorin laji | low ESR |
| Asennus | THT |
| Kapasitanssi | 330µF |
| Toimintajännite | 400V DC |
| Rungon koko | 30x50mm |
| Rasteri | 10mm |
| Toleranssi | ±20% |
| Elämänkaari | 4600h |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Toimintavirta | 1,5A |
| Korkeus | 50mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €