ECA2GHG100
ELEKTROLYYTTIKONDENSAATTORI - 10UF - 400VDC - Elektrolyyttikondensaattorit - pysty - ECA2GHG100 - 1
Valmistaja PANASONIC Kondensaattorin tyyppi elektrolyyttikondensaattori Kapasitanssi 10µF Toimintajännite 400V DC Tuotteen liitteet: Dokumentaatio(EN) Dokumentaatio(EN) YouTube video(EN)... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ECA2GHG100
  • Paino: 2.5 g
  • Kapasitanssi: 10µF
  • Kond. tyyppi: elektrolyyttikondensaattori
  • Valmistaja: PANASONIC
  • Toimintajännite: 400V DC
kpl
ValmistajaPANASONIC
Kondensaattorin tyyppielektrolyyttikondensaattori
Kapasitanssi10µF
Toimintajännite400V DC