
ROTH ELEKTRONIK GMBH
KOEKYTKENTÄLEVY - W: 9,4MM
RE1520-LF
Tuotekoodi: RE1520-LF
188,31 €(Sis.alv)
150,04 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Tulojännite | 0,6...5,5V DC |
| Lähtöjännite | 1,8...5,2V DC |
| Lähtövirta | 0,8A |
| Taajuus | 1MHz |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | MSOP8 |
| Topologia | boost |
| Mikropiirin laji | DC/DC muunnin |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kanavien luku | 1 |


