
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kotelo | HSOP8 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | tuubi |
| Toimintalämpötila | -40...150°C |
| Lähtöjännite | 1,235...35V DC |
| Lähtövirta | 2A |
| Kanavien luku | 1 |
| Taajuus | 0,5MHz |
| Toimintajännite | 4...36V DC |
| Mikropiirin laji | DC/DC muunnin |
| Sovellus | autoteollisuus |
| Topologia | buck |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
