
ROTH ELEKTRONIK GMBH
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 16,51MM - L: 21,59MM
RE899
Tuotekoodi: RE899
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
Tilattavissa 40 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Mikropiirin tyyppi | driver |
| Mikropiirin laji | DC/DC muunnin |
| Lähtövirta | 2,5A |
| Kotelo | HSOP8 |
| Asennus | SMD |
| Taajuus | 275kHz |
| Toimintalämpötila | -25...125°C |
| Toimintajännite | 2,9...18V DC |
