- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 6W - TULOJÄNNITE 9÷36VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 1,2A - DIP24
AM6TW-2405S-RZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 6W Tulojännite 9...36V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 1,2A Kotelo DIP24 Tuotantosarja AM6TW-RZ Ulkomitat 31,8x20,3x10,2mm Tehokkuus 81%... Lue lisää
38,88 €(Sis.alv)
30,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM6TW-2405S-RZ
- Paino: 16 g
- Teho: 6W
- Kotelo: DIP24
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Massa: 26g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 81%
- Ulkoiset koot: 31,8x20,3x10,2mm
- Tuotantosarja: AM6TW-RZ
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 1,2A
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 6W |
| Tulojännite | 9...36V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 1,2A |
| Kotelo | DIP24 |
| Tuotantosarja | AM6TW-RZ |
| Ulkomitat | 31,8x20,3x10,2mm |
| Tehokkuus | 81% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €