- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 4W - TULOJÄNNITE 9÷18VDC - LÄHTÖJÄNNITE 9VDC - ULÄH2: -9VDC - THT - JCD
JCD0412D09

Valmistaja XP POWER Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 4W Tulojännite 9...18V DC Lähtöjännite 9V DC Lähtöjännite 2 -9V DC Lähtövirta 0,22A Lähtövirta 220mA Asennus THT Tuotantosarja JCD Ulkomitat... Lue lisää
35,07 €(Sis.alv)
27,95 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: JCD0412D09
- Paino: 17 g
- Teho: 4W
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 18g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 80%
- Ulkoiset koot: 31,75x20,32x10,4mm
- Tuotantosarja: JCD
- Kytkentätaajuus: 266kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 9V DC
- Lähtövirta: 220mA
- Lähtövirta: 0,22A
- Lähtöjännite 2: -9V DC
- Eristyksen jännite: 1,6kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 4W - TULOJÄNNITE 9÷18VDC - LÄHTÖJÄNNITE 9VDC - ULÄH2: -9VDC - THT - JCD JCD0412D09
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 4W |
| Tulojännite | 9...18V DC |
| Lähtöjännite | 9V DC |
| Lähtöjännite 2 | -9V DC |
| Lähtövirta | 0,22A |
| Lähtövirta | 220mA |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | JCD |
| Ulkomitat | 31,75x20,32x10,4mm |
| Tehokkuus | 80% |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Kytkentätaajuus | 266kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Eristyksen jännite | 1,6kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista