- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 4W - TULOJÄNNITE 18÷72VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - DIP24
AM4TW-4812D-RZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 4W Tulojännite 18...72V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtövirta 165mA Kotelo DIP24 Asennus THT Ulkomitat 31,8x20,3x10,2mm Tehokkuus 82%... Lue lisää
40,08 €(Sis.alv)
31,94 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM4TW-4812D-RZ
- Paino: 17 g
- Teho: 4W
- Kotelo: DIP24
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 82%
- Ulkoiset koot: 31,8x20,3x10,2mm
- Tuotantosarja: AM4TW-RZ
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 165mA
- Lähtöjännite 2: -12V DC
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 4W - TULOJÄNNITE 18÷72VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - DIP24 AM4TW-4812D-RZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 4W |
| Tulojännite | 18...72V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 165mA |
| Kotelo | DIP24 |
| Asennus | THT |
| Ulkomitat | 31,8x20,3x10,2mm |
| Tehokkuus | 82% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtöjännite 2 | -12V DC |
| Lähtövirta | 165mA |
| Tuotantosarja | AM4TW-RZ |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista