- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 48VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - DIP7 - THT
CC3-4812DF-E

Valmistaja TDK-LAMBDA Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 3W Tulojännite 48V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtöjännite 2 -12V DC Lähtövirta 0,125A Kotelo DIP7 Asennus THT Tuotantosarja CC-E Ulkomitat... Lue lisää
26,35 €(Sis.alv)
21,00 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CC3-4812DF-E
- Paino: 4.5 g
- Teho: 3W
- Kotelo: DIP7
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TDK-LAMBDA
- Massa: 4.5g
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 71...90%
- Ulkoiset koot: 22,86x16,62x8,51mm
- Tuotantosarja: CC-E
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 125mA
- Lähtövirta: 0,125A
- Lähtöjännite 2: -12V DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 48VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - DIP7 - THT CC3-4812DF-E
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TDK-LAMBDA |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 3W |
| Tulojännite | 48V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtöjännite 2 | -12V DC |
| Lähtövirta | 0,125A |
| Kotelo | DIP7 |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | CC-E |
| Ulkomitat | 22,86x16,62x8,51mm |
| Tehokkuus | 71...90% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Lähtövirta | 125mA |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista