- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 4,5÷5,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC
AM3N-0512D-RZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 3W Tulojännite 4,5...5,5V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtöjännite 2 -12V DC Lähtövirta 0,125A Lähtövirta 125mA Kotelo DIP24 Ulkomitat... Lue lisää
48,31 €(Sis.alv)
38,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM3N-0512D-RZ
- Paino: 17.3 g
- Teho: 3W
- Kotelo: DIP24
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Massa: 14.5g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 70%
- Ulkoiset koot: 31,75x20,32x10,16mm
- Tuotantosarja: AM3N-RZ
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 125mA
- Lähtövirta: 0,125A
- Lähtöjännite 2: -12V DC
- Eristyksen jännite: 1kV DC
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 3W |
| Tulojännite | 4,5...5,5V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtöjännite 2 | -12V DC |
| Lähtövirta | 0,125A |
| Lähtövirta | 125mA |
| Kotelo | DIP24 |
| Ulkomitat | 31,75x20,32x10,16mm |
| Tehokkuus | 70% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Eristyksen jännite | 1kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Tuotantosarja | AM3N-RZ |
| Suojaus | oikosulku SCP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €