- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - SMD16
ISC0348D12

Valmistaja XP POWER Tuotantosarja ISC03 Kotelo SMD16 Asennus SMT Toimintalämpötila -40...100°C Lähtöjännite 2 -12V DC Ulkomitat 24x18,1x8,25mm Lähtövirta 0,125A Lähtövirta 125mA Lähtöjen... Lue lisää
54,45 €(Sis.alv)
43,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ISC0348D12
- Paino: 5 g
- Teho: 3W
- Kotelo: SMD16
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...100°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 4.2g
- Tehokkuus: 80%
- Ulkoiset koot: 24x18,1x8,25mm
- Tuotantosarja: ISC03
- Kytkentätaajuus: 350kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtövirta: 125mA
- Lähtövirta: 0,125A
- Lähtöjännite 2: -12V DC
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 3W - TULOJÄNNITE 18÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - ULÄH2: -12VDC - SMD16 ISC0348D12
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Tuotantosarja | ISC03 |
| Kotelo | SMD16 |
| Asennus | SMT |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Lähtöjännite 2 | -12V DC |
| Ulkomitat | 24x18,1x8,25mm |
| Lähtövirta | 0,125A |
| Lähtövirta | 125mA |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Teho | 3W |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Tulojännite | 18...75V DC |
| Tehokkuus | 80% |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Kytkentätaajuus | 350kHz |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista