- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 200MA - 3KV
AM2M-1505DH30LPZ

Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 2W Tulojännite 13,5...16,5V DC Lähtöjännite 5V DC Lähtövirta 0,2A Kotelo DIP14 Ulkomitat 19,5x9,8x8mm Tehokkuus 85% Toimintalämpötila -40...105°C... Lue lisää
6,61 €(Sis.alv)
5,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM2M-1505DH30LPZ
- Paino: 2.4 g
- Teho: 2W
- Kotelo: DIP14
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 85%
- Ulkoiset koot: 19,5x9,8x8mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtövirta: 0,2A
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 5VDC - ILÄH: 200MA - 3KV AM2M-1505DH30LPZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 2W |
| Tulojännite | 13,5...16,5V DC |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtövirta | 0,2A |
| Kotelo | DIP14 |
| Ulkomitat | 19,5x9,8x8mm |
| Tehokkuus | 85% |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Lähtövirta | 0,2A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista