- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ITULO: 167MA
AM2DS-1515SH30LPZ



Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 2W Tulojännite 13,5...16,5V DC Lähtöjännite 15V DC Lähtövirta 0,133A Kotelo SIP7 Ulkomitat 19,65x7,05x10,16mm Tehokkuus 88% Toimintalämpötila... Lue lisää
5,67 €(Sis.alv)
4,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM2DS-1515SH30LPZ
- Paino: 2.3 g
- Teho: 2W
- Kotelo: SIP7
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Sovellus: tietoliikenne
- Sovellus: IoT
- Sovellus: teollisuus
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 88%
- Ulkoiset koot: 19,65x7,05x10,16mm
- Kytkentätaajuus: 220kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 0,133A
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tilattavissa 22 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 2W |
| Tulojännite | 13,5...16,5V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtövirta | 0,133A |
| Kotelo | SIP7 |
| Ulkomitat | 19,65x7,05x10,16mm |
| Tehokkuus | 88% |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Kytkentätaajuus | 220kHz |
| Asennus | THT |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Tulovirta | 167mA |
| Sovellus | IoT |
| Sovellus | teollisuus |
| Sovellus | tietoliikenne |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista