- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ITULO: 161MA
AM2LS-1515SH30LPZ




Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 2W Tulojännite 13,5...16,5V DC Lähtöjännite 15V DC Tulovirta 161mA Lähtövirta 0,133A Asennus SMD Ulkomitat 13,5x11x7,25mm Tehokkuus 84%... Lue lisää
6,02 €(Sis.alv)
4,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM2LS-1515SH30LPZ
- Paino: 1.2 g
- Teho: 2W
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Sovellus: tietoliikenne
- Sovellus: IoT
- Sovellus: teollisuus
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 84%
- Ulkoiset koot: 13,5x11x7,25mm
- Kytkentätaajuus: 260kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 0,133A
- Eristyksen jännite: 3kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 2W - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ITULO: 161MA AM2LS-1515SH30LPZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 2W |
| Tulojännite | 13,5...16,5V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Tulovirta | 161mA |
| Lähtövirta | 0,133A |
| Asennus | SMD |
| Ulkomitat | 13,5x11x7,25mm |
| Tehokkuus | 84% |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Kytkentätaajuus | 260kHz |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Eristyksen jännite | 3kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Sovellus | IoT |
| Sovellus | teollisuus |
| Sovellus | tietoliikenne |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista