- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 1W - TULOJÄNNITE 4,5÷5,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - SIP7 - THT - OUT: 1
AM1DR-0512S-RZ

Valmistaja AIMTEC Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 1W Tulojännite 4,5...5,5V DC Lähtöjännite 12V DC Kotelo SIP7 Asennus THT Tuotantosarja AM1DR-RZ Tehokkuus 65% Toimintalämpötila -40...85°C... Lue lisää
19,84 €(Sis.alv)
15,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AM1DR-0512S-RZ
- Paino: 2.7 g
- Teho: 1W
- Kotelo: SIP7
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: AIMTEC
- Tehokkuus: 65%
- Tuotantosarja: AM1DR-RZ
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 12V DC
- Eristyksen jännite: 1kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 1W - TULOJÄNNITE 4,5÷5,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 12VDC - SIP7 - THT - OUT: 1 AM1DR-0512S-RZ
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | AIMTEC |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 1W |
| Tulojännite | 4,5...5,5V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Kotelo | SIP7 |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | AM1DR-RZ |
| Tehokkuus | 65% |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Eristyksen jännite | 1kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista