- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 1W - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -9VDC
MGJ1D151509MPC-R13

Valmistaja Murata Power Solutions Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 1W Tulojännite 13,5...16,5V DC Lähtöjännite 15V DC Lähtöjännite 2 -9V DC Lähtövirta 42mA Lähtövirta 42mA Asennus SMT... Lue lisää
14,20 €(Sis.alv)
11,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MGJ1D151509MPC-R13
- Paino: 2.3 g
- Teho: 1W
- Asennus: SMT
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: Murata Power Solutions
- Massa: 2.3g
- Tehokkuus: 69%
- Ulkoiset koot: 14,99x19,94x4,41mm
- Tuotantosarja: MGJ1
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 42mA
- Lähtöjännite 2: -9V DC
- Eristyksen jännite: 5,7kV DC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 1W - TULOJÄNNITE 13,5÷16,5VDC - LÄHTÖJÄNNITE 15VDC - ULÄH2: -9VDC MGJ1D151509MPC-R13
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Murata Power Solutions |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 1W |
| Tulojännite | 13,5...16,5V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtöjännite 2 | -9V DC |
| Lähtövirta | 42mA |
| Lähtövirta | 42mA |
| Asennus | SMT |
| Tuotantosarja | MGJ1 |
| Ulkomitat | 14,99x19,94x4,41mm |
| Tehokkuus | 69% |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Eristyksen jännite | 5,7kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista