- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 35÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 3A - IDD10U
IDD10-03S3U

Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 35...75V DC Lähtöjännite 3,3V DC Lähtövirta 3A Tuotantosarja IDD10U Ulkomitat 50,8x25,4x10,16mm Tehokkuus 83%... Lue lisää
11707,60 €(Sis.alv)
9328,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: IDD10-03S3U
- Paino: 35 g
- Teho: 10W
- Toimintalämpötila: -40...71°C
- Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OLP
- Tehokkuus: 83%
- Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,16mm
- Tuotantosarja: IDD10U
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 3,3V DC
- Lähtövirta: 3A
- Eristyksen jännite: 1,5kV DC
- Pakkauskoko: 300 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 35÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 3A - IDD10U IDD10-03S3U
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHINFA ELECTRONICS |
| Muuntimen tyyppi | DC/DC |
| Teho | 10W |
| Tulojännite | 35...75V DC |
| Lähtöjännite | 3,3V DC |
| Lähtövirta | 3A |
| Tuotantosarja | IDD10U |
| Ulkomitat | 50,8x25,4x10,16mm |
| Tehokkuus | 83% |
| Toimintalämpötila | -40...71°C |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OLP |
| Eristyksen jännite | 1,5kV DC |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista