IDD10-03S3U
DC/DC MUUNNIN - 10W - TULOJÄNNITE 35÷75VDC - LÄHTÖJÄNNITE 3,3VDC - ILÄH: 3A - IDD10U - DC/DC muuntimet - IDD10-03S3U - 1
Valmistaja CHINFA ELECTRONICS Muuntimen tyyppi DC/DC Teho 10W Tulojännite 35...75V DC Lähtöjännite 3,3V DC Lähtövirta 3A Tuotantosarja IDD10U Ulkomitat 50,8x25,4x10,16mm Tehokkuus 83%... Lue lisää
  • Tuotekoodi: IDD10-03S3U
  • Paino: 35 g
  • Teho: 10W
  • Toimintalämpötila: -40...71°C
  • Valmistaja: CHINFA ELECTRONICS
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OLP
  • Tehokkuus: 83%
  • Ulkoiset koot: 50,8x25,4x10,16mm
  • Tuotantosarja: IDD10U
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 3,3V DC
  • Lähtövirta: 3A
  • Eristyksen jännite: 1,5kV DC
  • Pakkauskoko: 300 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaCHINFA ELECTRONICS
Muuntimen tyyppiDC/DC
Teho10W
Tulojännite35...75V DC
Lähtöjännite3,3V DC
Lähtövirta3A
TuotantosarjaIDD10U
Ulkomitat50,8x25,4x10,16mm
Tehokkuus83%
Toimintalämpötila-40...71°C
Suojausoikosulku SCP
Suojausylikuormitus- OLP
Eristyksen jännite1,5kV DC