- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja ELTA Väri läpinäkyvä Väri sininen Lampputyyppi auto- Hehkulampun laji H4 Setin sisältö hehkulamppu x2 Valonlähteiden ominaisuudet jopa 150% enemmän valoa Lamppupidimen laji P43t... Lue lisää
21,10 €(Sis.alv)
16,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EB6472TR
- Paino: 71.4 g
- Teho: 60/55W
- Valmistaja: ELTA
- Toimintajännite: 12V
- Väri: sininen
- Väri: läpinäkyvä
- Väri: läpinäkyvän sininen
- Tuotantosarja: VISIONPRO 150
- Setin sisältö: hehkulamppu x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOPOLTTIMO-P43T - SININEN,LÄPINÄKYVÄ - 12V - 60/55W - 3700K EB6472TR
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ELTA |
| Väri | läpinäkyvä |
| Väri | sininen |
| Lampputyyppi | auto- |
| Hehkulampun laji | H4 |
| Setin sisältö | hehkulamppu x2 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | jopa 150% enemmän valoa |
| Lamppupidimen laji | P43t |
| Tuotantosarja | VISIONPRO 150 |
| Teho | 60/55W |
| Toimintajännite | 12V |
| Värilämpötila | 3700K |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista