- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELTA Nimellisjännite 12V Väri valkoinen Teho 1W Valonsäde 200lm Värilämpötila 6000K Lampputyyppi auto- Lamppupidimen laji BAY15D Hehkulampun laji P21/5W Setin sisältö hehkulamppu x2... Lue lisää
42,54 €(Sis.alv)
33,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EB8060TR
- Paino: 34.8 g
- Teho: 1W
- Nimellisjännite: 12V
- Valmistaja: ELTA
- Väri: valkoinen
- Tuotantosarja: VISIONPRO LED
- Setin sisältö: hehkulamppu x2
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ELTA |
| Nimellisjännite | 12V |
| Väri | valkoinen |
| Teho | 1W |
| Valonsäde | 200lm |
| Värilämpötila | 6000K |
| Lampputyyppi | auto- |
| Lamppupidimen laji | BAY15D |
| Hehkulampun laji | P21/5W |
| Setin sisältö | hehkulamppu x2 |
| Tuotantosarja | VISIONPRO LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €