
FIBOX
ASENNUSLEVY - TERÄS - W: 238MM - L: 338MM - PAKS.: 1,5MM - PINNOITE: SINKKI
EKPVT
Tuotekoodi: EKPVT
29,99 €(Sis.alv)
23,89 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | FIBOX |
| Setin sisältö | asennusruuvit |
| Setin sisältö | kansiruuvit |
| Tuotantosarja | SOLID |
| Kotelon väri | harma |
| Kannen väri | harma |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK08 |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kannen materiaali | polykarbonaatti |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Z-mitta | 130mm |
| X-mitta | 278mm |
| Y-mitta | 378mm |


