- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Muuntajat 1 x 12V toisiolla
- AC/DC muuntimet
- DC/DC muuntimet
- Impedanssimuuntajat
- Kuristimet
- Käämilangat
- Matalaprofiilimuuntajat
- Pienoiskuristimet
- Piirilevymuuntajat
- Rengassydänmuuntajat
- Strobokelat
- Yleismuuntajat
- Suojamuuntajat
- Virtamuuntajat
- Ferriittisydämmet
- Kelarungot ja lisätarvikkeet
- Muuntajat kiinnityksen kanssa
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AC/DC MUUNNIN - 5,5W - TULOJÄNNITE 90÷264VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - 77%
TMLM 05124



Valmistaja TRACO POWER Toimintalämpötila -25...60°C Tuotantosarja TMLM Ulkomitat 50,8x25,4x15,16mm Lähtövirta 0,23A Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtöjännite 24V DC Teho 5,5W Tehokkuus 77%... Lue lisää
71,62 €(Sis.alv)
57,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TMLM05124
- Paino: 37.6 g
- Teho: 5,5W
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: TRACO POWER
- Massa: 30g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 77%
- Ulkoiset koot: 50,8x25,4x15,16mm
- Tuotantosarja: TMLM
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 0,23A
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AC/DC MUUNNIN - 5,5W - TULOJÄNNITE 90÷264VAC,120÷370VDC - LÄHTÖJÄNNITE 24VDC - 77% TMLM 05124
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRACO POWER |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Tuotantosarja | TMLM |
| Ulkomitat | 50,8x25,4x15,16mm |
| Lähtövirta | 0,23A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 5,5W |
| Tehokkuus | 77% |
| Tulojännite | 90...264V AC |
| Tulojännite | 120...370V DC |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Muuntimen tyyppi | AC/DC |
| Asennus | PCB |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista