- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Same Sky Toimintalämpötila -30...70°C Äänimuunttimen tyyppi sähkömagneettinen merkinantolaite Korkeus 7,1mm Ulkomitat 12,8x12,8x7,1mm Toimintavirta 30mA Toimintajännite 4...7V DC... Lue lisää
5,21 €(Sis.alv)
4,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CT-1205CL-SMT-TR
- Paino: 2.3 g
- Korkeus: 7,1mm
- Resonanssitaajuus: 2,55kHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -30...70°C
- Valmistaja: Same Sky
- Toimintajännite: 4...7V DC
- Ulkoiset koot: 12,8x12,8x7,1mm
- Valaistus: ei ole
- Toimintavirta: 30mA
- Äänen taso: 92dB
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Same Sky |
| Toimintalämpötila | -30...70°C |
| Äänimuunttimen tyyppi | sähkömagneettinen merkinantolaite |
| Korkeus | 7,1mm |
| Ulkomitat | 12,8x12,8x7,1mm |
| Toimintavirta | 30mA |
| Toimintajännite | 4...7V DC |
| Äänen taso | 92dB |
| Resonanssitaajuus | 2,55kHz |
| Asennus | SMD |
| Valaistus | ei ole |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista