- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja PUI AUDIO Äänimuunttimen tyyppi sähkömagneettinen merkinantolaite Korkeus 18mm Rasteri 15mm Toimintavirta 8mA Halkaisija 24mm Toimintajännite 3...16V Äänen taso 100dB... Lue lisää
7,56 €(Sis.alv)
6,03 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AI-2437-TWT-R
- Paino: 5.3 g
- Halkaisija: 24mm
- Korkeus: 18mm
- Resonanssitaajuus: 3,7kHz
- Johtojen rasteri: 15mm
- Valmistaja: PUI AUDIO
- Toimintajännite: 3...16V
- Toimintavirta: 8mA
- Äänen taso: 100dB
- Tilattavissa 42 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PUI AUDIO |
| Äänimuunttimen tyyppi | sähkömagneettinen merkinantolaite |
| Korkeus | 18mm |
| Rasteri | 15mm |
| Toimintavirta | 8mA |
| Halkaisija | 24mm |
| Toimintajännite | 3...16V |
| Äänen taso | 100dB |
| Resonanssitaajuus | 3,7kHz |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | ilman sisäistä generaattoria |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista