- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja LOUDITY Äänimuunttimen tyyppi sähkömagneettinen merkinantolaite Äänimuuttimen ominaisuudet ilman sisäistä generaattoria Toimintajännite 30V Toimintalämpötila -10...50°C Äänen... Lue lisää
3,05 €(Sis.alv)
2,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LD-BZEL-UT4112ATR
- Paino: 4.7 g
- Kotelon väri: musta
- Toimintalämpötila: -10...50°C
- Valmistaja: LOUDITY
- Toimintajännite: 30V
- Massa: 5g
- Ulkoiset koot: Ø40,8x12,1mm
- Äänen taso: 100dB (d=0,5 m)
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LOUDITY |
| Äänimuunttimen tyyppi | sähkömagneettinen merkinantolaite |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | ilman sisäistä generaattoria |
| Toimintajännite | 30V |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
| Äänen taso | 100dB (d=0,5 m) |
| Kotelon väri | musta |
| Ulkomitat | Ø40,8x12,1mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista