- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BESTAR Äänimuunttimen tyyppi pietsosähköinen merkinantolaite Asennus THT Resonanssitaajuus 2,8kHz Toimintavirta 8mA Toimintalämpötila -20...70°C Halkaisija 23,8mm Korkeus 16mm... Lue lisää
4,62 €(Sis.alv)
3,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BPT-24BX
- Paino: 4.9 g
- Halkaisija: 23,8mm
- Korkeus: 16mm
- Resonanssitaajuus: 2,8kHz
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 15mm
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: BESTAR
- Toimintajännite: 3...20V DC
- Toimintavirta: 8mA
- Äänen taso: 85dB (d=0,3 m)
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ÄÄÄNIMUUNTIN: PIETSOSÄHKÖINEN MERKINANTOLAITE - THT - 8MA - H: 16MM BPT-24BX
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BESTAR |
| Äänimuunttimen tyyppi | pietsosähköinen merkinantolaite |
| Asennus | THT |
| Resonanssitaajuus | 2,8kHz |
| Toimintavirta | 8mA |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Halkaisija | 23,8mm |
| Korkeus | 16mm |
| Toimintajännite | 3...20V DC |
| Äänen taso | 85dB (d=0,3 m) |
| Äänen laji | jatkuva |
| Rasteri | 15mm |
| Resonanssitaajuuden toleranssi | ±0,5kHz |
| Äänimuuttimen ominaisuudet | sisägeneraattorin kanssa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista