- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Same Sky Äänimuunttimen tyyppi pietsosähköinen merkinantolaite Asennus THT Resonanssitaajuus 2,4kHz Toimintavirta 18mA Toimintalämpötila -30...85°C Halkaisija 22,8mm Korkeus 13,5mm... Lue lisää
2799,80 €(Sis.alv)
2230,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CEP-1106
- Paino: 3.8 g
- Halkaisija: 22,8mm
- Kapasitanssi: 104nF
- Korkeus: 13,5mm
- Kotelon väri: musta
- Resonanssitaajuus: 2,4kHz
- Asennus: THT
- Johtojen rasteri: 10mm
- Toimintalämpötila: -30...85°C
- Valmistaja: Same Sky
- Toimintajännite: 30V DC
- Lähdöt: juottoon
- Ulkoiset koot: Ø22,8x13,5mm
- Valaistus: ei ole
- Toimintavirta: 18mA
- Äänen taso: 88dB
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ÄÄÄNIMUUNTIN: PIETSOSÄHKÖINEN MERKINANTOLAITE - THT - 2,4KHZ - 18MA CEP-1106
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Same Sky |
| Äänimuunttimen tyyppi | pietsosähköinen merkinantolaite |
| Asennus | THT |
| Resonanssitaajuus | 2,4kHz |
| Toimintavirta | 18mA |
| Toimintalämpötila | -30...85°C |
| Halkaisija | 22,8mm |
| Korkeus | 13,5mm |
| Toimintajännite | 30V DC |
| Äänen taso | 88dB |
| Kotelon väri | musta |
| Ulkomitat | Ø22,8x13,5mm |
| Valaistus | ei ole |
| Kapasitanssi | 104nF |
| Rasteri | 10mm |
| Lähdöt | juottoon |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista